Projektowanie

Wychodząc naprzeciw naszym klientom postawiliśmy sobie za cel tworzenia wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów, zarówno funkcjonalnych jak i estetycznych. 

Projektujemy, ale również doradzamy, pomagamy podejmować trafne decyzje, pokazujemy możliwości, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Finalny efekt, w postaci projektu urządzenia i wystroju wnętrza, jest  wspólnym dziełem, spersonalizowanym pod kątem potrzeb.

Dla naszych Klientów przygotowujemy projekty o różnym zakresie. Do najczęściej wybieranych projektów należą projekt funkcjonalny lub kompleksowy.

Projekt funkcjonalny

Projekt funkcjonalny wspólnie ustalany z klientem jest jednocześnie pierwszym etapem kompleksowego projektu wnętrza. 

Projekt kompleksowy

Tworzenie projektu kompleksowego jest procesem pozwalającym na świadome przejście Inwestora od wstępnych wizji po finalną kreację wnętrza. Jednocześnie daje komplet informacji wykonawcom, pozwalając na sprawną realizację i wdrożenie planowanych założeń. Pozwala na domknięcie kwestii budżetowych i wdrożenie ewentualnych zmian czy oszczędności.

Projekt funkcjonalny zawiera:

  • propozycje funkcjonalne przestrzeni
  • rysunki  w postaci rzutów z określoną lokalizacją punktów instalacji elektrycznej, hydraulicznej, CO.

Projekt kompleksowy zawiera:

  • propozycje funkcjonalne wizualizacje komputerowe pomieszczeń w dwóch wersjach kolorystycznych wraz z korektami,
  • zestawienie materiałowo-kosztowe, zawierające gotowe i indywidualnie opracowane elementy wyposażenia wnętrza w tym: meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, ceramikę, armaturę, okładziny ścienne i podłogowe, elementy uzupełniające, dywany, obrazy, grafiki, itp. ewentualnych zamiennikach, możliwym miejscu zakupu)
  • wycenę kosztu realizacji prac wykończeniowych i aranżacyjnych

 

Artlantis 6 
Nowe możliwości

 

Artlantis to program znany ze swoich wyjątkowych możliwości tworzenia fotorealistycznych wizualizacji i animacji. W wersji 6. program został wyposażony w nowe narzędzia i udogodnienia dla architektów i projektantów wnętrz. Artlantis jest zatem najbardziej efektywnym i przyjaznym programem do tworzenia zaawansowanych wizualizacji.

ARCHICAD STAR(T) Edition  jest bardzo nowoczesnym programem służącym do projektowania i wizualizacji wnętrz jak i całych budunków jest niezastąpionym narzędziem pracy na każdym etapie projektowania. Dzięki swej wszechstronności ARCHICAD STAR(T) Edition jest nieocenioną pomocą przy wykonywaniu każdego zadania. Dzięki wykorzystywaniu przez program bardzo bogatych danych z bibliotek można stworzyć bardzo rzeczywistą wizualizację danego projektu.